Tatran Kohoutovice B  - Starý Lískovec B 4:1 /2:0/

střelci: Auli 2, Brabi, Kvasňa

sestava: v brance Adam, v poli Formec, Hamplík, Brabi /C/, Auli, Faja, Zatlec, Kvasňa, Kuba, Peťa, Potok, Domča

*********************************************

TAK JE TO TADY!!!! Vítězné tažení si až příliš komplikujeme....

V derby s naším městským sousedem se nám dlouhodobě moc nedaří, a tak kluci "naskakují" do utkání s vědomím, že to nebude vůbec jednoduché. Když k tomu dodáme, že 2/3 hostujících hráčů jsou r.nar.2001 a v soutěži mají doposud 3 výhry (mimochodem porazili Bosonohy 7:1!!! a ČAFC2011 6:4!!!) a 2 prohry, pak to hovoří samo za sebe... Jenže ani to není dnes pro naše kluky hrozbou!!! Prostě do "špílu" vlítli "po hlavě a hlavně se nám daří skórovat!

Utkání startujeme pohlednou a rychlou akcí na několik doteků po ose Peťa-Zatllec-Faja a Auli a poslední jmenovaný se přesně ve 20-té vteřině utkání TREFUJE! Vedeme 1:0... Tak to je paráda. I nadále pokračujeme v naší hře a soupeř se nestačí divit. Ve 3-tí minutě dává Zatlec zatažený míč pod sebe a ..... Auli trefuje TYČ!!! Ve 4-té minutě si míč na přímák staví Faja a z cca 22metrů "posadí" míč přímo na SPOJ!!! TO JE TEDY MAZEC... Až v 5-té minutě si trochu kopne do míče soupeř - kope přímák, ale vše v pohodě likviduje Adam. A jedeme dál... Roh Zatleca Auli trefuje hlavou - golman chytá, další roh Brabiho - odražený míč vrací do vápna Hamplík a tak trochu překvapený Faja jenom těsně míjí, pálí levou Faja - golman vykopává špičkou kopačky, Brabi střílí - slabě a mimo, to stejné předvádí i Zatlec. Sem tam se osmělí i soupeř, ale není to nic nebezpečného. Do poločasu ještě Auli "šteluje" přímák, míč dopadá k Domčovi, jenž se pěkně "položí" do střely a míč letí "lehce" nad. Škoda. V 28-mé minutě Auli nakopává míč před branku soupeře z přímého kopu a důsledným sledováním míče jej Brabi dotlačí tam, kam jsme tolik chtěli. Výborně, gólová pojistka do poločasu přišla.

Do druhé půle kluci vstupují opět aktivně a zopakujé rychlou úvodní akci - míč jde po ose Peťa-Auli-Faja, a ten pálí jen TĚSSSSNĚ vedle. Soupeř jen zoufale nakopává míč vpřed. Adam rozehrává odkop a TAK BLBĚ, že míč posadí samotnému soupeři před sebou na nohu a..... nemá šanci. Soupeř snižuje na 2:1. Nicméně kluci pokračují v rozehrané partii. Vidíme několik pěkných akcí, ale chybí zakončení. V 38-mé minutě se středem hřiště parádními kličkami prosazuje Peťa, prochází přes tři protihráče a míč předává Aulimu, ten si jej narazí se Zatlecem a sám nezadržitelně skóruje. NÁDHERA!!! Zvyšujeme na 3:1. Ve 42-hé minutě si opět Adam "zahrává s ohněm", když centr soupeře končí na břevně a po odražení míče Adam celkem nesmyslně ve skrumáži stahuje soupeřova hráče k zemi (přitom míč jsme již měli mimo vápno na noze v bezpečí my!!!) - bohužel v našem pokutovém území, jasná PENALTA je na světě!!! A......soupeř poskytnutou příležitost NEVYUŽÍVÁ - exekutor dává míč mimo tyče naší branky. Adam se vzápětí blýskne včasným a důrazným výběhem a likviduje brejk soupeře - míč uklízí do autu. Opět přebírámé pomyslnou taktovku dnešního utkání do svých rukou-nohou. v 47-mé minutě Auliho vyražený přímák doráží levou Zatlec, ale brankář chytá. O minutu později likviduje soupeřův golman i další přímák Auliho, na roh. Zatlec si staví míč k rohovému praporku a předkládá jej Kvasňovi, jenž sice na dvakrát, ale přece dotlačí míč za záda soupeřova brankaře. 4:1. Nečekané, ale zasloužené vítězství se rýsuje. V 54-té minutě pěkně pálí z přímáku Domča - chytá. Domča se trochu zapomíná vpředu, ale jeho propadnutí naštěstí "pohlídá" Adam, jenž likviduje samostatný únik útočníka. VÝBORNĚ, tak takhle "pracuje" golman. I nadále jsme "v laufu": Kuba dává míč Fajovi a ten pálí nad, přímák Domči - soupeř odvrací. V poslední minutě má ještě "loženku" soupeřův útočník, k němuž propadá centrovaný míč, ten se ale z cca 5m netrefuje. KONéééééééééééééC. A radost je doma!!!!

Dnes tedy zažíváme konečně to, na co tak dlouho čekáme a co klukům bezesporu náleží.... Po celkovém zlepšení hry, které jsme viděli již v předchozích zápasech, přichází dnes na řadu i trefování se do sítě soupeře..... A hned je veseleji. Chyby samozřejmě byli, ale prostě jsme tu smůlu dnes přetlačili a zcela oprávněně se můžeme i s početnými fanoušky radovat. Tak uvidíme, jak to půjde dále....