29.10.2013 10:29

Bílovice - Tatran Kohoutovice B 13:1 /3:0/

sestava: v brance Adam, v poli Domča, Auli /C/, Faja, Zatlec, Kvasňa, Peťa, Jim, Potok, Tom

*********************************************

Výsledková i výkonnostní "houpačka" pokračuje... Až do 23-tí minuty tři vyložené gólové šance bez "dotažení" a stav 0:0.

Před dnešním zápasem tušíme, že to nebude vůbec jednoduché. Vždyť soupeřem je na čele tabulky se pohybující domácí celek Bílovic. Když se nám nakonec "daří" nastoupit pouze s 10-ti hráči, tj. pouhými dvěma na střídání, tak se asi nedá očekávat moc.... Nicméně první poločas je nad naše očekávání, do 23-tí minuty držíme stav 0:0 a to jsme ještě měli 3gólové šance. Předzvěstí k  nim  byl náš úvodní tlak a Fajův dobře koplý přímák již ve 3-tí minutě, který jsme ale nedohráli. V 8-mé minutě dává pěkný pas Domča Kvasňovi, ale ten jej jen o kousek nestíhá.... V 10-té minutě úřaduje opět Kvasňa, když po nahrávce Auliho, jeho dalekonosná střela (a to mohl jít bez obav podstatně blíže k soupeřovu zařízení!!!) jen těsně míjí levou tyč. O půl minuty se v další tutovce ocitá Jim, když Kvasňa vybojiuje míč a Jim střílí, bohužel mimo tyče!!!! A do třetice se v šanci ocitá Zatlec, avšak naše naděje končí na brankáři domácích - tak to byla super tutovka!!!! No a pak už je to v podstatě jen příběh o střelbě a gólech domácích.... Ve 23-tí minutě se hráč soupeře ve středu pole "omotá" kolem našich dvou málo důrazně bránících a slabou, za to přesně umístěnou střelou k tyči nedává šanci ani Adamovi v naší brance - 0:1. Další střela končí na našem břevně. Ve 24-té minutě Adam vyráží pěknou střelu soupeře a Auli pospává - 0:2. V běžící 27-mé minutě propadá v obraně Faja a Adam je opět sám proti postupujícímu útočníkovi - 0:3. Poločas.

Druhý poločas je již spíše přehledem našich chyb a koncertem v zakončení domácích. Z naší strany stojí za zmínku snad jen: 34-tá minuta- Kvasňa sám před brankou zkouší trefit z "voleje" centr; 40-tá minuta - Zatlec jde sám na branku, ale "šajtlí" uklízí míč mimo tyče; 41-ní minuta - Zatlec získává míč po špatné rozehře soupeře a skóruje (v té době již prohráváme 0:5); 44-tá minuta - pěkná akce Zatlec, Jim a Kvasňa, bez zakončení; několik Zatlecem hodně špatně rozehraných rohů!!!, střely Auliho,Peti, Potoka - vše bez efektu; několik podařených zákroků Adama (jenž vychytal dalších 5-6tutovek soupeře) a v poslední minutě samostatný únik Auliho, který však nedopadl...... Konec. 1:13.

To že asi prohrajeme se dalo očekávat, ale že až tak krutě, tak to snad ne!!! První půle to rozhodně nenaznačovala... Utkání se však hraje na dva poločasy a ten druhý jsme jednoznačně nezvládli....

za trenéry: M.Votoupal