Memoriál Pavla Outraty, 30.6.2013

15.07.2013 15:44

Na závěr sezóny ještě odehráváme turnaj "Memoriál Pavla Outraty", dne 30.6.2013. Tento turnaj se nese zejména v duchu testování nových hráčů. Již nejsme zdaleka kompletní a doplňují nás i r.2003.

Sestava: v brance-Adam Buchlovský, Dominik Křeček; v poli-Domča Toman, Kuba Valeš, Jeňa Jedlička, Ondra Adámek, David Rafaj, Ondra Potůček, Peťa Holešovský, Vojta Bloudíček, Tom Hedbávný, Šimon Hampl.

V turnaji, jenž se hraje ještě systémem 5+1 a každý s každým 2x12minut, nás čekají vcelku těžcí soupeři, ať již brněnské celky z Líšně, Sparty, ČAFC nebo celek z Vyškova či RSM Hodonín. Jediným na první pohled pro nás hratelným soupeřem je celek Slovanu Brno. Avšak kluci překvapivě sehrávají vyrovnané partie a nečekaně uspíváme i s těmi, co bychom rozhiodně nečekali!!!

Naše výsledky:

TK - Líšeň 1:8 /1:2/, střelec: Peťa - z našeho pohledu příjemné a neočekávané vedení 1:0 a pouhých 1:2 v poločase...., pak nás již soupeř přehrál

TK - ČAFC 2:5 /2:2/, střelci: Domča, Jeňa - za 1,30min. prohráváme 0:2, přesto poločas 2:2, pak pár chyb a je to..., škoda, přeškoda, nebylo vůbec zlé

TK - Sparta 0:9 /0:4/ - snad jediný soupeř jednoznačně nad naše "slátané" síly

TK - Vyškov 1:1 /1:0/, střelec: Domča - nečekané, překvapivé, ale smolně dohrané, to měla být výhra!!!!

TK - RSM Hodonín 4:2 /2:0/, střelci: Kuba, Jeňa 2, Domča - super, opět nečekané, ale plně zasloužené...

TK - Slovan Brno 1:0 /1:0/, střelec: Domča - sice jednoznačná, ale až příliš utrápená výhra....

Konečná bilance - dvě výhry, jedna remíza a tři prohry a finální výsledek (4.místo ze 7 zúčastněných), není vůbec špatné a pokud přihlédneme k tomu, že nám chyběly 2/3 základního kádru a někteří kluci naskočili úplně poprvé a jiní si zvykali na nezvyklé spoluhráče - TAK NENÍ CO DODAT!!! UVIDÍME, CO NÁM PŘINESE NOVÁ SEZÓNA, tak se nezbývá než těšit, pořádně se připravit a HURÁ DO TOHO!!!!!!!!!!!! Více najdete na https://memorialpavlaoutraty.cz/