PU: TK - Svratka 1:5 /0:3/, v rámci tréninku na UT

sestava: v brance Adam, v poli Hamplík, Formec, Faja, Brabi, Auli, Zatlec, Blouďas, Jim, Kvasňa, Peťa, Tom H., Potok

přišel pomoct: Domča - ale s bolestivě naraženým prstem, to nebylo ono

omluven-nemoc: Kuba

------------------------------------------------------------

"Ostrý" start do soutěže v podobě prvního těžšího soupeře v rámci přátelských utkání, se nám příliš nepovedl. Tak by se dal charakterizovat výkon našich kluků proti stejně starým soupeřům ze Svratky.

Od začátku jsme viditelně horší ve zpracování míče a přechodu do útoku oproti soupeři. Než kluci pochopí, že bez toho aniž by byli blíže k soupeří (zejména Peťa, Blouďas, Formec, Hamplík - jediný kdo bojoval příkladně byl Jim a po té Auli a Zatlec) dohrávali souboje a snažili se být první u míče, TO PROSTĚ NEPůJDE, tak nám "proteče poločas mezi prsty"!!! A nakonci již prohráváme 0:3!!! Přitom jsme zahájili poměrně ofenzivně, kopeme několik rohů, snažíme se si dát míč do střely, ALE TA STŘELBA, ne a ne přijít!!! V 18-té minutě si Adam ještě ke všemu, tak trochu nešťastně, sráží míč z rohu do vlastní sítě a když se k tomu o minutu později přidá "společnými silami" Blouďas s Fajou, kteří na postu obránců spí jako Šípkové Růženky, a kolem nich se přežene dvojice útočníků jako kdyby tam nebyli obránci,.... těžko radit. Zmar završujeme ve 24-té minutě, kdy jdou 4!!!!!hráči soupeře na našeho jednoho obránce,......0:3. Kupodivu se klukům daří ještě do konce poločasu trochu zvednout hlavu a dokonce vystřelíme první a druhou střelu - obě poměrně pěkné a nebezpečné.

Poločas - průvan na střídačce - tak to je vhodné přirovnání k proslovu trenéra k hráčům. Kluci do druhé půle JDOU HRÁT, ale.....  Opět je to "v rukou" Adama, když již ve 2-hé minutě žalostně podceňuje slabou střelu soupeře, míč před jeho padající "závorou" ještě skočí a je "vymalováno" - 0:4. Nicméně i po té kluci bojují a pomalu a jistě se jim daří eliminovat tlak soupeře a dokonce jsme svědky cca 5minutovky, kdy soupeř "nesleze" z vlastní půle. Začínáme střílet - Kvasňa, Auli. Avšak až přespřílišnou snahou hrát vpřed, se nevyvyarujeme nedůslednému bránění. V 36-té minutě USTUPUJEME!!! tak dlouho před soupeřem, jenž si v klidu "našteluje" míč ke střele, a trefí ji, jak si vůbec nepřejeme!! 0:5. Soupeř již jen dohrává a nám se daří alespoň korigovat stav. V 45-té minutě se trefuje Auli. 1:5. Pak má ještě šanci na noze Faja - sám před gólmanem soupeře, ale nezadaří se. Tak to jen stvrzuje náš dnešní MIZERNÝ VÝKON.