PU: TK - Velké Bílovice 3:0 /2:0/, 28.8.2013 v rámci soustředění

PU: TK - Velké Bílovice 3:0 /2:0/, 28.8.2013 v rámci soustředění, 2x30minut

střelci: Kvasňa, Zatlec, Auli

sestava: v brance Adam, v poli Faja, Formec, Domča, Auli, Brabi, Zatlec, Kvasňa, Potok, Tom, Jim, Peťa, Blouďas, Hamplík, Kuba

-------------------------------------------------------------

Krátký koment: první přátelák jsme měli odehrát již v úterý, ale soupeř (Mutěnice) se nesešel, tak si kluci odbývají první "křest ohněm" až dnes, celý zápas jsme aktivnější, soupeř však nám dělá potíže zejména důslednou obranou a nahrává mu i deštivé počasí, nakonec zaslouženě vyhráváme.

Ve 4-té minutě Zatlec parádní nahrávkou vybízí Kvasňu ke skŕování a ten nezáváhá - vedeme 1:0. V běžící 12-té minutě Brabi zatahuje po levé straně a pálí, vyražený míč soupeřovým golmanem s přehledem uklízí za jeho záda Zatlec -2:0. Do konce poločasu se ještě tlačíme před branku soupeře několikrát, což nám stejnou mincí oplácí i soupeř - nikdo se však již neraduje. Druhá půle je ve znamení již dost podmáčeného terénu, přesto se naši kluci snaží roztahovat hru a spolupracovat, a to na soupeře platí. Ve 44-té minutě Faja dává středem hřiště náhru Aulimu, ten se pěknou kličkou uvolňuje, postrkuje si míč do střelecké pozice  a z cca 18m se nemýlí - 3:0.

Zasloužená výhra s chutí hrajících našich barev, i když nutno uznat, že již tak trochu "poznamenaných" dřinou na  soustředění.