PU: TK - Vrbice 4:1 /1:1/, 29.8.2013 v rámci soustředění

PU: TK - Vrbice 4:1 /1:1/, 29.8.2013 v rámci soustředění, 2x30minut

střelci: Domča, Zatlec, Auli, Faja

vývoj skóre: 0:1, 1:1/2:1,.....,4:1

sestava: v brance Adam, v poli Faja, Formec, Domča, Auli, Brabi, Zatlec, Kvasňa, Potok, Tom, Jim, Peťa, Blouďas, Hamplík, Kuba

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další v řadě přáteláků s dalšími novými pokyny pro kluky. Namotivovaný soupeř naskakuje na plac s úmyslem nenechat nám žádný prostor ke hře. Což zpočátku kluky zaskočilo. Když v 10-té minutě inkasujeme z PVK, který Adam ABSOLUTNĚ podcenil a ještě stál ve zcela špatné pozici, a následně ještě přidává několik hodně nevydařených rozeher, nemůžeme se "vyhrabat" z deky, jenž na kluky padla. Přesto se nám pomalu a jistě daří vnucovat soupeři náš styl hry. V 17-té minutě Domča sice na dvakrát, ale přesto srovnává skóre - 1:1. Do konce poločasu máme ještě další šance - Peťa si až moc "šteluje" míč, Brabi míří nad, Domča sám před golmanem!!!, Auli 2x střílí, Zatlec hlavou - vše však končí těsně vedle nebo na rukavicích soupeřova brankaře.

Druhou půli zahajuje sice soupeř PVK, ale Adam má. Pak přichází náš tlak a zlepšená hra se odráží i ..... Ve 32-hé minutě Kvasňa nahrává rozběhnutému Zatlecovi a ten se v plné rychlosti opírá do míče a............vedeme -2:1. O minutu později nastřeluje aktivní Zatlec TYČ. V 35-té minutě po pěkné kombinaci tlačí finálovou nahrávku Domča na Auliho a ten se trefuje - 3:1. Soupeř prakticky odpadává a plně opanujeme hrací plochu. Kluci hýří aktivitou a soupeřova branka odolává jen s největším obranným úsilím a díky dobrým zákrokům jejich brankaře. Přesto se nám daří ještě jedenkrát skórovat. V 55-té minutě Formec posílá míč klasickou "českou uličkou" na Faju a ten s přehledem "šutéra" dává míč, kde si jej přejeme - do soupeřovy sítě. 4:1. "Nabuzený" Faja se o minutu později ocitá v další tutovce, ale ani na dvakrát se neprosazuje. Konec, šmitec.