Turnaj Bystřice p.Host. (pořadatel 1.FC Viktorie Přerov), 24.11.2013

26.11.2013 10:51

První náš halový turnaj na úvod zimní sezóny. Nedá se jednoznačně říct, že bychom neuspěli, kluci opět vstřebávají přechod na jiný herní systém a to jsme ještě "nechali doma" golmana a troufli jsme si s kluky vyzkoušet něco nového - hru s aktivním brankářem a také nový pohled na uspořádání na hřišti. Nakonec se dá říct, že to ani tak nebylo o chytání....

Soupeřem nám byli týmy hrající žákovskou ligu: Přerov U12 (modří a červení), Přerov U11, SK Kroměříž a týmy naší úrovně Slavonín, 1.FC Olomouc (děvčata).

Naše zápasy:

Slavonín - TK 3:2, vývoj skóre: 1:0, 2:0, 2:1,2:2, 3:2, střelci: Faja 2 - z naší strany 2/3utkání rozkoukávání se s postupným "rozjezdem", bohužel zakončené z pozice "diváků" na přečíslení soupeřem s důsledkem konečné prohry - rozhodující gól dostáváme v 17-té minutě!!!

ZUBR Team (Přerov U11) - TK 2:1, vývoj skóre:0:1, 1:1, 1:2, střelec: Peťa - více než čestná prohra s pozdějším vítězem turnaje!!!, ale vedeme od 5-té minuty, soupeř vyrovnává v čase 17,20min. a vítězný gól dává 4!!!!! vteřiny (v čase 19,56min.) před koncem utkání!!!!!

1.FC Viktorie Přerov modrá - TK 4:1, vývoj skóre: 1:0,2:0, 2:1, 3:1, 4:1, střelec: Domča - další utkání, které "projedeme" až na konci, sice již v 7-mé minutě prohráváme 2:0, ale snižujeme na 2:1, ale...... v čase 16,20min. inkasujeme po třetí a přesně o minutu později po čtvrté!!!

1.FC Olomouc - TK 0:3, střelci: Domča, Brabi, Faja - jediné dnešní body a nutno dodat, že docela utrápené, děvčata z Olomouce nepředvádějí žádný velký fotbal a naši kluci se brzy (již v 6-té minutě!!!) plně "spokojují" s vedením a pozdější výhrou 3:0, a mohlo to být i deset!!!

1.FC Viktorie Přerov červení  - TK 3:1, vývoj skóre: 0:1, 1:1, 2:1,3:1, střelec: Brabi -opět velmi dobře odehráno s konečným druhým týmem turnaje, jak jinak - opět přicházíme o body s koncem utkání, vedeme od 7-mé minuty, soupeř sice vyrovnává ve 13-té minutě, přesto máme šance my, ale.... v běžící 17-té minutě inkasujeme podruhé a včase 19,20min.!!!! potřetí, a to jsme měli šance také my.....

1.SK Kroměříž - TK 3:1, vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, střelec: Brabi - ve 40-té vteřině jsme svědky stavu již 1:1, pak hrajeme více než slušně proti ligovým žákům, ale v čase 19,00min. obdržíme druhý gól a v 19,45min. třetí!!!!!!!!!

Konečná bilance: 6.místo ze 7 - jediná výhra!!! a několik ztracených utkání v samotném konci!!!, slušně odehraná utkání proti silnějším (ligovým - 3xPřerov-2xU12 a 1xU11, 1xKroměříž) soupeřům, ale až příliš mnoho zvratů v utkání s jejich blížícím se koncem!!!, golmani - i když nebyl nikdo "pravým brankářem", odehráno velmi dobře (v brance se vystřídali: Brabi 2x, Domča 2x, Jim, Hamplík) a byli pomocí pro tým, vstřeleno celkem 9branek - slušné, naproti tomu obdrženo 15 (z toho 8 v posledních 3minutách utkání!!!, a dokonce 4branky v poslední minutě!!!).

Hodnocení hry: na úvod je třeba říct, že tento turnaj byl pro kluky DOST jiný, netypický - na "plac chodili" ve čtyřkách a své posty si domlouvali sami!!!, zcela nově jsme zkoušeli hru s aktivním brankářem. Začátek turnaje byl takový ospalý, pak se kluci chytají a docela slušně odehrají, i když chyby byly a zrovna ne malé!!! Bohužel nejvíce nás potrápily konce utkání - bilance 8 obdržených gólů (navíc často rozhodujících utkání) v posledních 3minutách, to je špatné... Kolektivně to nebylo zlé, ale individuálně to mnohým moc nešlo - zejména první dotek s míčem a dynamika pohybu byla nejednou velmi, VELMI špatná... Také střelba - nově s futsalovým míčem (těžším a s menším odskokem) - nebyla žádné "terno", ale zde se není na co vymlouvat, s futsalákem trénujeme již od začátku listopadu.